Вхід у особистий кабінет

Поїхали у тур!

Гаряче джерело

Гаряче джерело

Розклад автобусних рейсів

Автобусні рейси від «БасТур» – це зручний розклад, перевірений тисячами пасажирів. З нами ви можете виїхати рано-вранці, і прибути в місто призначення або на курорт ще до літньої спеки або до початку робочого дня. У популярних напрямках наші автобуси відправляються щогодини або навіть півгодини. Найактуальнішу інформацію про час виїзду на конкретну дату ви можете перевірити, перейшовши до безпосереднього бронювання квитка. А нижче ви можете швидко переглянути весь актуальний розклад руху наших автобусів. Це зручніше, ніж табло автовокзалу!

Київ-Запоріжжя

Розклад на 26 вересня 2022

Киев г. Киев. Центральный ЖД Вокзал 12:00
Киев г. Киев. Фабрика Roshen 12:10
Киев г. Киев. м. Осокорки 12:20
Киев г. Киев. м.Позняки 12:20
Киев г. Киев. м.Харьковское 12:25
Киев г. Киев. м.Борисполькая 12:30
Киев г. Борисполь. Маг. Roshen 13:00
Киев г. Пирятин (рынок). Полт. обл. 14:00
Киев с. Решетиловка (кольцо центр). Полт.обл. 16:00
Запорожье Осипенковский ВОГ
Запорожье Каховская
Запорожье ЗСТО
Запорожье Рельефная
Запорожье Больница №9
Запорожье Правобережный рынок
Запорожье Управление ЗТЗ
Запорожье Северная проходная ЗТЗ
Запорожье Метрополитеновская
Запорожье ВИТ
Запорожье Преобразователь
Запорожье Завод Антибиотиков
Запорожье Кольцо В.Хортицы
Запорожье РДК
Запорожье Дружба(В.Хортица)
Запорожье Никопольский поворот
Запорожье 17-й микрорайон
Запорожье Супертрансформатор
Запорожье Бахчисарай (Маршала Судца)
Запорожье ш. Хортицкое
Запорожье Турист (14-го Октября)
Запорожье Новгородская
Запорожье Гудыменко
Запорожье Школа (ул.Гудыменко)
Запорожье Универсам
Запорожье Амстор (Хортицкий р-н)
Запорожье пр. Советский (Хортицкий р-н)
Запорожье Металлургов ( маг. Фокстрот)
Запорожье г. Запорожье. остановки по проспекту
Запорожье Анголенко (ул. Базарная)
Запорожье Автовокзал Запорожье
Запорожье ЖД вокзал Запорожье-1

Запоріжжя-Київ

Розклад на 26 вересня 2022

Запорожье ЖД вокзал Запорожье-1
Запорожье Автовокзал Запорожье
Запорожье Анголенко (ул. Базарная)
Запорожье Театр им. Магара
Запорожье пл.Советская(проспект Соборный)
Запорожье Грязного (Редакция газеты "Запорожская Сечь")
Запорожье Малый рынок (Областная библиотека)
Запорожье пл. Пушкина
Запорожье ул. Гагарина
Запорожье пл. Фестивальная
Запорожье ТЦ "Украина"
Запорожье ул. Сталеваров
Запорожье ул. Мира
Запорожье бул. Шевченко
Запорожье 12 апреля (пл. Александра Поляка)
Запорожье пр. Металлургов (маг. Планета обезьян)
Запорожье Амстор (Хортицкий р-н)
Запорожье Универсам
Запорожье Школа (ул.Гудыменко)
Запорожье Гудыменко
Запорожье Новгородская
Запорожье Турист (14-го Октября)
Запорожье ш. Хортицкое
Запорожье Бахчисарай (Маршала Судца)
Запорожье Супертрансформатор
Запорожье 17-й микрорайон
Запорожье Никопольский поворот
Запорожье Дружба(В.Хортица)
Запорожье Шмидта
Запорожье РДК
Запорожье Кольцо В.Хортицы
Запорожье Завод Антибиотиков
Запорожье Преобразователь
Запорожье ВИТ
Запорожье Метрополитеновская
Запорожье Северная проходная ЗТЗ
Запорожье Управление ЗТЗ
Запорожье Правобережный рынок
Запорожье Больница №9
Запорожье Рельефная
Запорожье ЗСТО
Запорожье Днепровская администр (Каховская)
Запорожье Осипенковский ВОГ
Киев с. Царичанка. Днепр. обл.
Киев с. Кобеляки (запр.WOG). Полт. обл.
Киев с. Решетиловка (кольцо центр). Полт.обл.
Киев г. Пирятин (рынок). Полт. обл.
Киев г. Борисполь. Маг. Roshen
Киев г. Борисполь. Аэропорт. Терм. Д
Киев г. Киев. м.Борисполькая
Киев г. Киев. м.Харьковское
Киев г. Киев. м.Позняки
Киев г. Киев. м. Осокорки
Киев г. Киев. Фабрика Roshen
Киев г. Киев. Центральный ЖД Вокзал

Київ-Дніпро

Розклад на 26 вересня 2022

Киев с. Решетиловка (кольцо центр). Полт.обл.
Киев г. Пирятин (рынок). Полт. обл. 14:00
Киев г. Борисполь. Маг. Roshen 13:00
Киев г. Киев. м.Борисполькая 12:25
Киев г. Киев. м.Харьковское 12:25
Киев г. Киев. м.Позняки 12:20
Киев г. Киев. м. Осокорки 12:20
Киев г. Киев. Фабрика Roshen 12:05
Киев г. Киев. Центральный ЖД Вокзал 12:00
Днепр Фрунзенский рынок
Днепр Автовокзал (ост. общ. транспорта) 22:55 (Днепр)
Днепр Гостиница Днепр (набережная)
Днепр ул. Паникахи (Эпицентр)
Днепр Тополь (Арка на въезде в город ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ / Отель ROAD STAR)

Дніпро-Київ

Розклад на 26 вересня 2022

Днепр с. Лобойковка (заправка WOG)
Днепр Фрунзенский рынок
Днепр Автовокзал Днепр
Днепр Гостиница Днепр (набережная)
Днепр ул. Паникахи (Эпицентр)
Днепр Тополь (Арка на въезде в город ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ / Отель ROAD STAR)
Киев с. Царичанка. Днепр. обл.
Киев с. Кобеляки (запр.WOG). Полт. обл.
Киев с. Решетиловка (кольцо центр). Полт.обл.
Киев г. Пирятин (рынок). Полт. обл.
Киев г. Борисполь. Маг. Roshen
Киев г. Борисполь. Аэропорт. Терм. Д
Киев г. Киев. м.Борисполькая
Киев г. Киев. м.Харьковское
Киев г. Киев. м.Позняки
Киев г. Киев. м. Осокорки
Киев г. Киев. Фабрика Roshen
Киев г. Киев. Центральный ЖД Вокзал

Дніпро-Запоріжжя

Розклад на 26 вересня 2022

Рейс 06:00arrdn
Рейс 07:30arrdn
Рейс 08:50arrdn
Рейс 10:15arrdn
Рейс 11:30arrdn
Рейс 12:20arrdn
Рейс 13:15arrdn
Рейс 15:00arrdn
Рейс 16:00arrdn
Рейс 17:00arrdn
Рейс 17:40arrdn
Рейс 18:15arrdn
Рейс 19:30arrdn

Запоріжжя-Дніпро

Розклад на 26 вересня 2022

Рейс 05:45arrdn
Рейс 06:50arrdn
Рейс 07:30arrdn
Рейс 08:15arrdn
Рейс 09:10arrdn
Рейс 10:00arrdn
Рейс 10:50arrdn
Рейс 12:00arrdn
Рейс 13:10arrdn
Рейс 15:15arrdn
Рейс 16:20arrdn
Рейс 17:30arrdn
Рейс 19:00arrdn
Рейс 20:00arrdn

Вільнянськ-Запоріжжя

Розклад на 26 вересня 2022

Запоріжжя-Вільнянськ

Розклад на 26 вересня 2022

Оріхів-Запоріжжя

Розклад на 26 вересня 2022

Рейс 05:20arrdn
Рейс 05:45arrdn
Рейс 06:15arrdn
Рейс 06:45arrdn
Рейс 07:30arrdn
Рейс 08:00arrdn
Рейс 08:30arrdn
Рейс 09:00arrdn
Рейс 09:45arrdn
Рейс 10:20arrdn
Рейс 10:45arrdn
Рейс 11:20arrdn
Рейс 11:45arrdn
Рейс 12:15arrdn
Рейс 12:45arrdn
Рейс 13:15arrdn
Рейс 14:00arrdn
Рейс 14:30arrdn
Рейс 15:00arrdn
Рейс 15:30arrdn
Рейс 15:50arrdn
Рейс 16:20arrdn
Рейс 16:45arrdn

Запоріжжя-Оріхів

Розклад на 26 вересня 2022

Рейс 06:00arrdn
Рейс 06:30arrdn
Рейс 07:00arrdn
Рейс 07:30arrdn
Рейс 08:00arrdn
Рейс 08:30arrdn
Рейс 09:00arrdn
Рейс 09:30arrdn
Рейс 10:00arrdn
Рейс 10:30arrdn
Рейс 11:00arrdn
Рейс 11:30arrdn
Рейс 12:00arrdn
Рейс 12:30arrdn
Рейс 13:00arrdn
Рейс 13:30arrdn
Рейс 14:00arrdn
Рейс 14:30arrdn
Рейс 15:00arrdn
Рейс 15:30arrdn
Рейс 16:00arrdn
Рейс 16:30arrdn
Рейс 17:00arrdn
Витрачайте менше!
Найдешевші ціни на популярні напрямки
Забудьте про черги
Купуйте квитки онлайн всього в кілька кліків
Безпечна оплата
Стандарти безпеки PCI DSS для захисту платіжних даних
Підтримка 24/7
Завжди готові прийти на допомогу, якщо щось піде не так

Популярні рейси

Автобусні перевезення "БасТур" - це регулярні маршрути по всій Україні. Ми довеземо вас у Київ, Дніпро, Запоріжжя, аеропорт Бориспіль, морські курорти та районні центри: з комфортом та вигідною для вас вартістю. Автобуси "БасТур" заберуть вас прямо з найближчої зупинки! Не треба їхати на вокзал чи автовокзал, щоб подорожувати Україною. Виберіть свій маршрут мрії прямо зараз!

Розклад автобусних рейсів

Автобусні рейси від «БасТур» – це зручний розклад, перевірений тисячами пасажирів. З нами ви можете виїхати рано-вранці, і прибути в місто призначення або на курорт ще до літньої спеки або до початку робочого дня. У популярних напрямках наші автобуси відправляються щогодини або навіть півгодини. Найактуальнішу інформацію про час виїзду на конкретну дату ви можете перевірити, перейшовши до безпосереднього бронювання квитка. А нижче ви можете швидко переглянути весь актуальний розклад руху наших автобусів. Це зручніше, ніж табло автовокзалу!

08:00 (прибуття 15:00), 21:00 (прибуття 06:00)

09:00 (прибуття 15:00), 22:00 (прибуття 05:00)

5:45, 6:50, 7:30, 8:15, 9:10, 10:00, 10:50, 12:00, 13:45, 15:15, 16:20, 17:30, 19:00, 20:30

від пл.Свободи: 05:30, 07:00, 08:00, 08:35, 09:25, 10:30, 11:20, 12:15, 13:20, 13:40, 14:30, 15 :15, 16:25, 16:50, 17:50, 18:45, 20:30, 22:15

від центрального входу вокзалу ЖД-1: 05:30, 07:30, 08:00, 20:30, 22:15

для пасажирів із київського поїзда: 8:00

5:00, 7:00, 7:05 (люкс), 8:00, 12:00, 18:00

09:00 (прибуття 18:00)

04:30, 06:00, 06:50, 08:00, 08:45, 09:40, 11:05, 13:10, 14:50, 16:45

12:00 (прибуття 20:00), 20:00 (прибуття 05:00)

12:00 (прибуття 19:00), 20:00 (прибуття 04:00)

05:45, 7:30, 8:50, 10:15, 11:30, 12:20, 13:15, 15:00, 16:00, 17:00, 17:40, 18:15, 19:30, 20:35

04:30, 05:30, 06:00, 06:20, 06:50, 07:10, 08:00, 08:45, 09:30, 10:10, 11:05, 11:45, 13:10, 14:20, 14:50, 15:55, 16:45, 17:30, 19:00

5:00, 12:00, 12:05 (люкс), 17:00

5:00, 12:00, 12:30 (люкс), 13:00, 13:30, 17:00, 19:00

5:30, 12:30, 13:00 (люкс), 17:00

12:00 (прибуття 21:00)

07:30, 08:50, 10:15, 11:30, 12:20, 13:15, 15:00, 16:00, 17:00, 18:15, 20:35

5:00, 7:00, 7:05 (люкс), 8:00, 12:00, 18:00

від пл.Свободи: 05:30, 07:00, 08:00, 08:35, 09:25, 10:30, 11:20, 12:15, 13:20, 13:40, 14:30, 15 :15, 16:25, 16:50, 17:50, 18:45, 20:30, 22:15

від центрального входу вокзалу ЖД-1: 05:30, 07:30, 08:00, 20:30, 22:15

для пасажирів із київського поїзда: 8:00