Вход в личный кабинет

Поїхали у тур!

Гаряче джерело

Гаряче джерело

Розклад автобусних рейсів

Автобусні рейси від «БасТур» – це зручний розклад, перевірений тисячами пасажирів. З нами ви можете виїхати рано-вранці, і прибути в місто призначення або на курорт ще до літньої спеки або до початку робочого дня. У популярних напрямках наші автобуси відправляються щогодини або навіть півгодини. Найактуальнішу інформацію про час виїзду на конкретну дату ви можете перевірити, перейшовши до безпосереднього бронювання квитка. А нижче ви можете швидко переглянути весь актуальний розклад руху наших автобусів. Це зручніше, ніж табло автовокзалу!

Київ-Запоріжжя

Киев г. Киев. Центральный ЖД Вокзал 22:00
Киев г. Киев. Фабрика Roshen 22:05
Киев г. Киев. м. Осокорки 20:20
Киев г. Киев. м.Позняки 20:20
Киев г. Киев. м.Харьковское 20:25
Киев г. Киев. м.Борисполькая 20:25
Киев г. Борисполь. Маг. Roshen 21:00
Киев г. Пирятин (рынок). Полт. обл. 00:00
Киев с. Решетиловка (кольцо центр). Полт.обл. 02:00
Запорожье Осипенковский ВОГ
Запорожье Каховская
Запорожье ЗСТО
Запорожье Рельефная
Запорожье Больница №9
Запорожье Правобережный рынок
Запорожье Управление ЗТЗ
Запорожье Северная проходная ЗТЗ
Запорожье Метрополитеновская
Запорожье ВИТ
Запорожье Преобразователь
Запорожье Завод Антибиотиков
Запорожье Кольцо В.Хортицы
Запорожье РДК
Запорожье Дружба(В.Хортица)
Запорожье Никопольский поворот
Запорожье 17-й микрорайон
Запорожье Супертрансформатор
Запорожье Бахчисарай (Маршала Судца)
Запорожье ш. Хортицкое
Запорожье Турист (14-го Октября)
Запорожье Новгородская
Запорожье Гудыменко
Запорожье Школа (ул.Гудыменко)
Запорожье Универсам
Запорожье Амстор (Хортицкий р-н)
Запорожье пр. Советский (Хортицкий р-н)
Запорожье Металлургов ( маг. Фокстрот)
Запорожье г. Запорожье. остановки по проспекту
Запорожье Анголенко (ул. Базарная)
Запорожье Автовокзал Запорожье
Запорожье ЖД вокзал Запорожье-1

Запоріжжя-Київ

Запорожье ЖД вокзал Запорожье-1 20:00
Запорожье Автовокзал Запорожье 20:00
Запорожье Анголенко (ул. Базарная) 20:00
Запорожье Театр им. Магара 20:05
Запорожье пл.Советская(проспект Соборный) 20:05
Запорожье Грязного (Редакция газеты "Запорожская Сечь") 20:05
Запорожье Малый рынок (Областная библиотека) 20:05
Запорожье пл. Пушкина 20:05
Запорожье ул. Гагарина 20:10
Запорожье пл. Фестивальная 20:10
Запорожье ТЦ "Украина" 20:10
Запорожье ул. Сталеваров 20:15
Запорожье ул. Мира 20:15
Запорожье бул. Шевченко 20:15
Запорожье 12 апреля (пл. Александра Поляка) 20:15
Запорожье пр. Металлургов (маг. Планета обезьян) 20:15
Запорожье Амстор (Хортицкий р-н) 20:25
Запорожье Универсам 20:25
Запорожье Школа (ул.Гудыменко) 20:25
Запорожье Гудыменко 20:25
Запорожье Новгородская 20:25
Запорожье Турист (14-го Октября) 20:30
Запорожье ш. Хортицкое 20:30
Запорожье Бахчисарай (Маршала Судца) 20:30
Запорожье Супертрансформатор 20:30
Запорожье 17-й микрорайон 20:30
Запорожье Никопольский поворот 20:30
Запорожье Дружба(В.Хортица) 20:35
Запорожье Шмидта 20:35
Запорожье РДК 20:35
Запорожье Кольцо В.Хортицы 20:35
Запорожье Завод Антибиотиков 20:40
Запорожье Преобразователь 20:40
Запорожье ВИТ 20:40
Запорожье Метрополитеновская 20:40
Запорожье Северная проходная ЗТЗ 20:40
Запорожье Управление ЗТЗ 20:45
Запорожье Правобережный рынок 20:45
Запорожье Больница №9 20:45
Запорожье Рельефная 20:45
Запорожье ЗСТО 20:45
Запорожье Днепровская администр (Каховская) 20:50
Запорожье Осипенковский ВОГ 21:00
Киев с. Царичанка. Днепр. обл.
Киев с. Кобеляки (запр.WOG). Полт. обл.
Киев с. Решетиловка (кольцо центр). Полт.обл.
Киев г. Пирятин (рынок). Полт. обл.
Киев г. Борисполь. Маг. Roshen
Киев г. Борисполь. Аэропорт. Терм. Д
Киев г. Киев. м.Борисполькая
Киев г. Киев. м.Харьковское
Киев г. Киев. м.Позняки
Киев г. Киев. м. Осокорки
Киев г. Киев. Фабрика Roshen
Киев г. Киев. Центральный ЖД Вокзал

Київ-Дніпро

Киев г. Киев. Центральный ЖД Вокзал 22:00
Киев г. Киев. Фабрика Roshen 22:05
Киев г. Киев. м. Осокорки 22:20
Киев г. Киев. м.Позняки 22:20
Киев г. Киев. м.Харьковское 22:25
Киев г. Киев. м.Борисполькая 22:25
Киев г. Борисполь. Маг. Roshen 23:00
Киев г. Пирятин (рынок). Полт. обл. 00:00
Киев с. Решетиловка (кольцо центр). Полт.обл. 02:00
Днепр Фрунзенский рынок
Днепр Автовокзал (ост. общ. транспорта) 22:55 (Днепр)
Днепр Гостиница Днепр (набережная)
Днепр ул. Паникахи (Эпицентр)
Днепр Тополь (Арка на въезде в город ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ / Отель ROAD STAR)

Дніпро-Київ

Днепр с. Лобойковка (заправка WOG) 22:10
Днепр Фрунзенский рынок 21:50
Днепр Автовокзал Днепр 21:45
Днепр Гостиница Днепр (набережная) 21:45
Днепр ул. Паникахи (Эпицентр) 21:35
Днепр Тополь (Арка на въезде в город ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ / Отель ROAD STAR) 21:35
Киев с. Царичанка. Днепр. обл.
Киев с. Кобеляки (запр.WOG). Полт. обл.
Киев с. Решетиловка (кольцо центр). Полт.обл.
Киев г. Пирятин (рынок). Полт. обл.
Киев г. Борисполь. Маг. Roshen
Киев г. Борисполь. Аэропорт. Терм. Д
Киев г. Киев. м.Борисполькая
Киев г. Киев. м.Харьковское
Киев г. Киев. м.Позняки
Киев г. Киев. м. Осокорки
Киев г. Киев. Фабрика Roshen
Киев г. Киев. Центральный ЖД Вокзал

Дніпро-Запоріжжя

Рейс 06:30arrdn
Рейс 08:50arrdn
Рейс 10:15arrdn
Рейс 11:30arrdn
Рейс 13:00arrdn
Рейс 14:00arrdn
Рейс 15:30arrdn
Рейс 17:00arrdn
Рейс 18:15arrdn
Рейс 19:30arrdn

Запоріжжя-Дніпро

Рейс 06:50arrdn
Рейс 08:15arrdn
Рейс 09:10arrdn
Рейс 10:30arrdn
Рейс 12:00arrdn
Рейс 13:10arrdn
Рейс 15:15arrdn
Рейс 16:20arrdn
Рейс 17:30arrdn
Рейс 19:00arrdn

Оріхів-Запоріжжя

Рейс 05:45arrdn
Рейс 06:15arrdn
Рейс 06:45arrdn
Рейс 07:30arrdn
Рейс 08:00arrdn
Рейс 08:30arrdn
Рейс 09:00arrdn
Рейс 09:45arrdn
Рейс 10:20arrdn
Рейс 10:45arrdn
Рейс 11:20arrdn
Рейс 11:45arrdn
Рейс 12:15arrdn
Рейс 12:45arrdn
Рейс 13:15arrdn
Рейс 14:00arrdn
Рейс 14:30arrdn
Рейс 15:00arrdn
Рейс 15:30arrdn
Рейс 15:50arrdn
Рейс 16:20arrdn
Рейс 16:45arrdn

Запоріжжя-Оріхів

Рейс 06:00arrdn
Рейс 06:30arrdn
Рейс 07:00arrdn
Рейс 07:30arrdn
Рейс 08:00arrdn
Рейс 08:30arrdn
Рейс 09:00arrdn
Рейс 09:30arrdn
Рейс 10:00arrdn
Рейс 10:30arrdn
Рейс 11:00arrdn
Рейс 11:30arrdn
Рейс 12:00arrdn
Рейс 12:30arrdn
Рейс 13:00arrdn
Рейс 13:30arrdn
Рейс 14:00arrdn
Рейс 14:30arrdn
Рейс 15:00arrdn
Рейс 15:30arrdn
Рейс 16:00arrdn
Рейс 16:30arrdn
Витрачайте менше!
Найдешевші ціни на популярні напрямки
Забудьте про черги
Купуйте квитки онлайн всього в кілька кліків
Безпечна оплата
Стандарти безпеки PCI DSS для захисту платіжних даних
Підтримка 24/7
Завжди готові прийти на допомогу, якщо щось піде не так

Популярні рейси

Автобусні перевезення "БасТур" - це регулярні маршрути по всій Україні. Ми довеземо вас у Київ, Дніпро, Запоріжжя, аеропорт Бориспіль, морські курорти та районні центри: з комфортом та вигідною для вас вартістю. Автобуси "БасТур" заберуть вас прямо з найближчої зупинки! Не треба їхати на вокзал чи автовокзал, щоб подорожувати Україною. Виберіть свій маршрут мрії прямо зараз!

Розклад автобусних рейсів

Автобусні рейси від «БасТур» – це зручний розклад, перевірений тисячами пасажирів. З нами ви можете виїхати рано-вранці, і прибути в місто призначення або на курорт ще до літньої спеки або до початку робочого дня. У популярних напрямках наші автобуси відправляються щогодини або навіть півгодини. Найактуальнішу інформацію про час виїзду на конкретну дату ви можете перевірити, перейшовши до безпосереднього бронювання квитка. А нижче ви можете швидко переглянути весь актуальний розклад руху наших автобусів. Це зручніше, ніж табло автовокзалу!

08:00 (прибуття 15:00), 21:00 (прибуття 06:00)

09:00 (прибуття 15:00), 22:00 (прибуття 05:00)

5:45, 6:50, 7:30, 8:15, 9:10, 10:00, 10:50, 12:00, 13:45, 15:15, 16:20, 17:30, 19:00, 20:30

від пл.Свободи: 05:30, 07:00, 08:00, 08:35, 09:25, 10:30, 11:20, 12:15, 13:20, 13:40, 14:30, 15 :15, 16:25, 16:50, 17:50, 18:45, 20:30, 22:15

від центрального входу вокзалу ЖД-1: 05:30, 07:30, 08:00, 20:30, 22:15

для пасажирів із київського поїзда: 8:00

5:00, 7:00, 7:05 (люкс), 8:00, 12:00, 18:00

09:00 (прибуття 18:00)

04:30, 06:00, 06:50, 08:00, 08:45, 09:40, 11:05, 13:10, 14:50, 16:45

12:00 (прибуття 20:00), 20:00 (прибуття 05:00)

12:00 (прибуття 19:00), 20:00 (прибуття 04:00)

05:45, 7:30, 8:50, 10:15, 11:30, 12:20, 13:15, 15:00, 16:00, 17:00, 17:40, 18:15, 19:30, 20:35

04:30, 05:30, 06:00, 06:20, 06:50, 07:10, 08:00, 08:45, 09:30, 10:10, 11:05, 11:45, 13:10, 14:20, 14:50, 15:55, 16:45, 17:30, 19:00

5:00, 12:00, 12:05 (люкс), 17:00

5:00, 12:00, 12:30 (люкс), 13:00, 13:30, 17:00, 19:00

5:30, 12:30, 13:00 (люкс), 17:00

12:00 (прибуття 21:00)

07:30, 08:50, 10:15, 11:30, 12:20, 13:15, 15:00, 16:00, 17:00, 18:15, 20:35

5:00, 7:00, 7:05 (люкс), 8:00, 12:00, 18:00

від пл.Свободи: 05:30, 07:00, 08:00, 08:35, 09:25, 10:30, 11:20, 12:15, 13:20, 13:40, 14:30, 15 :15, 16:25, 16:50, 17:50, 18:45, 20:30, 22:15

від центрального входу вокзалу ЖД-1: 05:30, 07:30, 08:00, 20:30, 22:15

для пасажирів із київського поїзда: 8:00

08:00 (прибуття 15:00), 21:00 (прибуття 06:00)

5:45, 6:50, 7:30, 8:15, 9:10, 10:00, 10:50, 12:00, 13:45, 15:15, 16:20, 17:30, 19:00, 20:30

09:00 (прибуття 18:00)

09:00 (прибуття 15:00), 22:00 (прибуття 05:00)

04:30, 06:00, 06:50, 08:00, 08:45, 09:40, 11:05, 13:10, 14:50, 16:45

5:00, 12:00, 12:05 (люкс), 17:00

5:00, 12:00, 12:30 (люкс), 13:00, 13:30, 17:00, 19:00

5:30, 12:30, 13:00 (люкс), 17:00

04:30, 05:30, 06:00, 06:20, 06:50, 07:10, 08:00, 08:45, 09:30, 10:10, 11:05, 11:45, 13:10, 14:20, 14:50, 15:55, 16:45, 17:30, 19:00

12:00 (прибуття 20:00), 20:00 (прибуття 05:00)

05:45, 7:30, 8:50, 10:15, 11:30, 12:20, 13:15, 15:00, 16:00, 17:00, 17:40, 18:15, 19:30, 20:35

12:00 (прибуття 21:00)

12:00 (прибуття 19:00), 20:00 (прибуття 04:00)

07:30, 08:50, 10:15, 11:30, 12:20, 13:15, 15:00, 16:00, 17:00, 18:15, 20:35

Підпишіться на акції

Найкращі пропозиції від BusTour

Найкращі пропозиції

Запоріжжя Бердянськ
Дніпро
із Запоріжжя
 від
35 ₴
Запоріжжя
з Дніпра, Києва та не тільки
 від
35 ₴
Енергодар
з Києва та Запоріжжя
 від
69 ₴
Бердянськ
із Запоріжжя
 від
79 ₴
Мелітополь
із Запоріжжя
 від
79 ₴
Дніпро
із Запоріжжя
 від
79 ₴
Залізний порт
із Запоріжжя
 від
79 ₴
Мелітополь
із Запоріжжя
 від
79 ₴

Останні новини

Останні новини

[bustour_news count="6"]

Як купити квиток на BusTour

Як купити квиток на автобус  онлайн

На нашому сайті ви легко можете придбати квитки по Україні в потрібному вам напрямку. Для цього достатньо зробити такі прості дії :
  1. Перейдіть до верхньої частини сайту – пошуку квитків.
  2. Знайдіть відповідний напрямок, дату, визначте кількість пасажирів, які будуть їхати з вами.
  3. Виберіть у результатах пошуку рейс, який підійде вам за часом та за ціною.
  4. Введіть ім'я та номер телефону.
  5. Також позначте зупинку , на якій сідатимете і зупинку, на якій вийдете в місті призначення. Ми сформуємо маршрут, спираючись на інформацію.
  6. Не забудьте залишити коментар – наприклад, чи бажаєте ви бути в одному автобусі з попутниками, які купили квитки онлайн окремо, але на той же рейс.
  7. Ви можете заплатити за квиток при посадці або відразу ж – на сайті.
  8. Щоб купити квиток на автобус на сайті, скористайтесь одним із платіжних інструментів.
  9. Після оплати протягом 5 хвилин ви отримаєте SMS-повідомлення з датою та номером квитка. Цього достатньо посадки. За день до поїздки чекайте на наш дзвінок!

Розклад автобусів та  рейсів  BusTour

Наші рейси відрізняються сталістю та регулярністю.
Щоб з'ясувати розклад автобусів із Запоріжжя або з інших міст, достатньо ввести в пошуку потрібний напрямок на потрібну дату. Ви побачите всі рейси, які будуть здійснюватись у цей день, відсортовані за часом. Вже через кілька секунд і онлайн ви дізнаєтесь, скільки зможете виїхати. Для цього не потрібно відвідувати автовокзал або дзвонити до диспетчера.
Перебирайте варіанти, ділитесь цікавими маршрутами із друзями!
Навіть якщо інші види транспорту недоступні, БасТур доставить вас до місця призначення . Наші автобуси ходять частіше та зручніше, ніж електричка. У поїзді можуть закінчитись місця, але у нас, коли рейс популярний, ми просто додаємо нові автобуси.
Коли всі квитки куплені, наші логісти складають розклад маршруту .
Ми вам передзвонимо і повідомимо, у який час потрібно бути на вашій зупинці. Час може відрізнятися від вказаного при покупці на 20-30 хвилин для того, щоб забрати всіх пасажирів та виїхати в дорогу вчасно.
Купуйте квитки на офіційному сайті БасТур та підберіть для себе поїздку своєї мрії!

Безпека при замовленні  онлайн

Якщо ви вирішили купити квиток на автобус на сайті Бастур, то можете бути впевнені в надійності. Ми використовуємо безпечну оплату від сервісів LiqPay, Google Pay, Visa та Mastercard. Всі вони використовують найвищі стандарти безпеки для захисту ваших даних.
Проводити оплату на сайті - просто та надійно. Наприклад, сертифікованою системою LiqPay ви вже, напевно, користувалися при більшості онлайн-оплат.
Після замовлення квитків онлайн ви отримаєте СМС-підтвердження . Якщо при бронюванні не було зазначено інакше, то цієї СМС достатньо для посадки на автобус.
Водій отримує таблицю з іменами пасажирів, їх телефонами та підтвердженням оплати.
Будьте спокійні: якщо ви здійснили бронювання квитків онлайн, то доїдете до обраного місця з комфортом та швидкістю, у повній безпеці!
Ціна квитка на автобус формується залежно від напрямку, класу автобуса та кількості заповнених місць.
Також ми проводимо акції та спеціальні пропозиції.
Чим раніше ви почнете бронювання квитків на автобус онлайн, тим більша ймовірність, що ви побачите акційну пропозицію.