Главная > Выбор рейса > Про компанію

Про компанію

Транспортно-туристична компанія «БасТур» (ФОП Мартинюк Ю.Ю.) була заснована з метою надання якісно нових послуг у сфері туристичних поїздок.

Завдяки інноваційному підходу в логістиці та менеджменті – ми зайняли міцні лідируючі позиції серед конкурентів та репутацію надійного туроператора та партнера для тисяч наших клієнтів.

Компанія «БасТур» співпрацює тільки з надійними та перевіреними туристичними операторами, які пропонують якісні туристичні послуги.

Щодня, протягом літнього сезону, Компанія «БасТур» здійснює бронювання квитків на рейси в Одесу, Коблево, Залізний порт, Бердянськ, Бірючий, Генічеськ, Кирилівку, Приморськ, Новокостянтинівку, Новопетрівку, а також інші міста та селища прямо на бази відпочинку розташовані на Азовському та Чорному морях.

Також ми здійснюємо екскурсійні тури до Києва, Одеси, Дніпра, Гарячого джерела.

Взимку ми пропонуємо поринути у зимову атмосферу Карпат та відвідати цікаві місця у Буковелі, Драгобраті, Яремчі.

Відмінною особливістю таких маршрутів є високий рівень сервісу.

Ми позбавляємо наших клієнтів необхідності їхати на вокзал і стояти в черзі за квитками, але замість цього – надаємо можливість бронювання та замовлення квитків онлайн на нашому сайті або по телефону у оператора. Комфортабельні автобуси компанії здійснюють посадку пасажирів на найближчій зупинці розташованої в районі замовлення та доставляють прямо до бази відпочинку у пункті призначення.

Понад 100 тисяч наших клієнтів уже оцінили таку перевагу. Ми не зупинилися на досягнутому та – організували додатковий напрямок нашої діяльності та зараз можемо запропонувати нашим клієнтам туристичні поїздки майже до точки України.

Компанія «БасТур» відкрила систему бронювання та замовлень квитків та турів онлайн. Тепер не виходячи з дому та не здійснюючи дзвінків, ви можете вибрати дату, напрямок та місце в автобусі буквально за лічені секунди та сплатити замовлений квиток банківською картою через систему LiqPay.

Щорічно Компанія «БасТур» надає своїм клієнтам систему акційних поїздок, знижки та інші програми лояльності, завдяки яким можна заощадити, не жертвуючи комфортом у поїздці. З кожним роком географія маршрутів компанії «Бастур» розширюється, завдяки чому у клієнтів «бастур» з’являються нові можливості та альтернативні варіанти для організації свого відпочинку.

При цьому дуже важлива якість послуг, тому ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта і тому ми – №1 у Запорізькому регіоні!